Ingyenes apróhirdető weboldal. Hirdetések, ajánlatok és információk!

Kereshetőséget kínálunk cégeknek és magánszemélyeknek országhatároktól függetlenül!

Építésvezető Budapest

 Mérnöki - Építészeti

Építésvezetőt keresünk felvételre, az alábbi elvárásokkal.
Szakmai önéletrajzokat a hazai@upcmail.hu e-mail címre várjuk.
FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
Kivitelezési munkák teljes körű helyszíni koordinálása, alvállalkozók munkájának irányítása
Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása
Árkalkulációk, anyagrendelések előkészítése, elektronikus építési napló vezetése
Minőségi munka megkövetelése és ellenőrzése
Minden egyéb építésvezetői feladat
AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
Legalább 3 éves kivitelezésben történt szakmai gyakorlat (magasépítés)
Önálló és felelősségteljes munkavégzés
Jó szervező és koordináló képesség
Nagy terhelhetőség, rugalmasság
Problémamegoldó- és feladat centrikus hozzáállás
Jó kommunikációs képesség
B kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi
ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
Építőipar, Kivitelező, General kivitelező

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Rugalmas munkavégzési hely – Budapest - Pest megye

  •  Feladva: 2018/04/30
  •  Módosítva: 2018/04/30
  •  Régió: Magyarország
  •  Város: Budapest
  •  Telefon: +36304143993
  •  Megtekintve: 54

 Hasznos információ

  • Kerüld a csalókat, fizess PayPal segítségével
  • Soha ne fizess névtelen fizetési szolgáltató segítségével
  • Ne vásárolj külföldről, vagy adj el külföldre, ha nem ismered a vonatkozó jogszabályokat
  • Ez a webhely soha nem vesz részt semmilyen tranzakcióban és nem kezeli a fizetéseket, meg a szállítást sem!